Android 2.3.6 için İmei değiştirme [ROOT] [XPOSED]


Evet arkadaşlar bugünkü yazımızda başlıktan da anlayacağınız üzere en basit yöntemle Android 2.3.6 için İmei değiştirmeyi göstereceğim. Eğer ki telefonunuz android sürümü yüksekse çok çabuk imei felan değiştirebilirsiniz. Eee peki android sürümü düşükse ne yapalım ?

Tabi burda hemen Samimi Blog (Cihan BULUT) devreye giriyor, ve bi kaç basit adımla android sürümü 2.3.6 olan telefonunuzun imei şeysini değiştirebileceksiniz :D ;) İşlemlere başlamadan önce telefonunuzu root lamanız gerekmektedir. Root 'un ne olduğunu bilmeyen arkadaşlar internette aratatarak öğrenebilir. Telefonunuzu rootlamak için ise gogıl'a telefon modelinizi yazıp rootlama yazarak. Telefonunuzu basitçe rootlayabilirsiniz. ÖRNEK:

Samsung Galaxy 5830i Rootlama
Samsung Galaxy Young Rootlama
Samsung Galaxy Mini Rootlama 

gibisinden :D

Telefonunuzu başarıyla rootladığınızı farz ederek sıradaki adıma geçiyorum.. Sıradaki adım ise telefonumuza xposed 'i kurmak. Android 2.3.6 sürümlü telefonlar için aşağıdaki sürümünü indirmeniz gerekmektedir..

Bu konuda bulabilirsiniz ;)

Yukarıdaki linkten xposed'i indirip kurun xposed programını güncelleyin. Nasıl yapacağınız yukarıdaki linkte anlatılmıştır daha sonra Gogıl Pley Stor'dan XPOSED IMEI Changer uygulamasını indirelim.. Kurulduktan sonra xposed 'den modülü aktifleştirelim ve telefonu yeniden başlatalım..

UYARI !!: Xposed ve yukarıdaki İmei değiştirme programının telefon hafızasında kurulu olması gereklidir. Değil ise telefon hafızasına taşıyınız. Ondan sonra madülü aktifleştirin.

Telefon yeniden başladıktan sonra. Uygulamamızı çalıştırıyoruz ve New IMEI No: kısmına yeni imei 'mizi giriyoruz. Aşağıda ki görsellerdeki gibi :Dİmei'mizi başarıyla değiştirdik. Herhangi bir sorun olursa yorum bölümünden yardım isteyebilirsiniz. ;)

Yorumlar

  1. Telefon IMEI Numarası Nasıl Değiştirilir?
    Root olmadan ve kodsuz bir şekilde cep telefonunuzun IMEI numarasını değiştirmek ister misiniz? Cevabınız evetse eğer aşağıda adım adım uygulamasını anlatmış olduğumuz yöntem tam size göre. İnternet aleminde bu konu hakkında arama yaptığınızda IMEI değiştirmek için bir sürü kod karışık işlem anlatıldığına şahit olacaksınız ve tüm bunların yanında verilen kodların çoğu işe yaramamakta. Küçük ve basit bir uygulama ile çok basit bir şekilde telefonunuzun IMEI numarasını değiştirebilirsiniz. Dilerseniz nasıl yapılacağını anlatmaya başlayalım.
    https://www.teknodirek.com/telefon-imei-numarasi-degistirme/

    YanıtlaSil

Yorum Gönder

Yorum yaparken Türkçe'mizi doğru kullanmaya dikkat edelim.

Yaptığımız yorumlar kişiliğimizin yansımasıdır..

Unutmayalım ki Herkes kendine yakışanı yapar...

Bu blogdaki popüler yayınlar

Openload'dan Programsız Film / Video İndirmek 2017

Youtube Oynatma Listesi (Playlist) İndirme Programsız

Wifinizi Kullananları Görme / Engelleme