Youtube Oynatma Listesi (Playlist) İndirme Programsız


Evet arkadaşlar, geçen youtube'de indirmem gereken 20-25 adet video vardı ve playlist yani Türkçe'siyle Oynatma Listesi şeklindeydi. Teker teker indirmek zamanımı alır diye düşündüm (Linki kopyala- Siteye yapıştır- Dönüştürmesi bekle- İndir :)x25 ) bende araştırayım belki bir yerlerde oynatma listesini toplu bir şekilde indirmenin imkanı vardır diye. Aradığımı gene yabancı sitelerde buldum ve kendi blogumda da paylaşmak istedim.

Bugün sizlerle youtubeden oynatma listesinin videolarını toplu bir şekilde indirmeyi göstereceğim. Üstelik 720p ve 360p MP4 uzantısı yanında bir çok uzantıyıda destekliyor. Siteye girip fotodaki gibi Quality (Kalite) kısmına bastığınızda görebilirsiniz.


Siteye girdikten sonra yapmanız gereken çok basit. Yukarıdaki foto gibi bir ekran karşılıyor bizi oradan Playlist Link yazan yere Oynatma listemizin linkini yapıştırıyoruz. Sol alt Quality sekmesindende istediğimiz kaliteyi seçiyoruz ve Download butonuna basıyoruz ve oynatma listesindeki tüm videoları çevirmeye başlıyor. Daha sonra altta çevrilen videoların listesi çıkıyor oradan seçip indirebiliyoruz.

#####################


Step 1 (Adım 1): Kaliteyi seç
Step 2 (Adım 2): Buraya tik koyalım. Amacı istediğimiz kalite yoksa otomatik olarak bir alt kalitede indirmeye yarıyor.
Step 3 (Adım 3): Playlist in linkini yapıştırıyoruz. ve fotoda altta gördüğünüz gibi videolar çevrilmeye başlıyor.

#####################

Bir sonraki yazımızda Bir Youtube Kanalındaki videoları toplu bir şekilde indirmeyi anlatacağım.  (Aynı site yardımıyla :))

İyi günler, Samimi Blog, Cihan b.

Yorumlar

Yorum Gönder

Yorum yaparken Türkçe'mizi doğru kullanmaya dikkat edelim.

Yaptığımız yorumlar kişiliğimizin yansımasıdır..

Unutmayalım ki Herkes kendine yakışanı yapar...

Bu blogdaki popüler yayınlar

Openload'dan Programsız Film / Video İndirmek 2017

Wifinizi Kullananları Görme / Engelleme